Organizacja Pożytku Publicznego 1 procent

Aktualności

Truckerslife
Za nami półmetek pierwszego etapu VI edycji Olimpiady Logistycznej!
  • 12.01.2017

Za nami półmetek pierwszego etapu VI edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez MWSLiT we Wrocławiu dla wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ideą Olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

Więcej
Miejsca Przyjazne Kierowcom: Dyskont Paliwowy Lipiany
  • 15.12.2016

Rozpoczynamy cykl MPK czyli Miejsca Przyjazne Kierowcom. W cyklu tym chcemy prezentować Wam parkingi, stacje paliw, Miejsca Obsługi Podróżnych i inne lokalizacje, które są szczególnie przyjazne i atrakcyjne dla zawodowych kierowców. Miejsca, w których jest wszystko czego w trasie potrzebujecie. Miejsca, w których można dobrze i niedrogo zjeść, w których można porządnie wypocząć, takich miejsc, w których po prostu chce się bywać i do których chce się wracać.

Więcej
Mikołajki pod srebrną gwiazdą na największych stacjach w Polsce!
  • 02.12.2016

Uwaga Kierowcy, od 6 do 8 grudnia na największych stacjach w Polsce czekać na Was będą atrakcje mikołajkowe przygotowane przez Mercedes-Benz Trucks i Truckers Life! Nevada Center, Port Radomsko i Orlen Szumowo zapraszają na rozgrzewający napój i słodki poczęstunek od Św. Mikołaja!

Więcej
Ruszyła VI edycja Olimpiady Logistycznej!
  • 18.11.2016

15 listopada wystartowała kolejna edycja Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu, którą objęliśmy patronatem medialnym. Jest ona dedykowana wszystkim uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Ideą Olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

Więcej
Widzimy się na TransPoland 2016!
  • 03.11.2016

W dniach 8-10 listopada 2016 w Warszawie odbędzie się najważniejsza impreza branży transportowej. Międzynarodowe Tragi Transportu i Logistyki TransPoland potrwają 3 dni i zgromadzą ponad 150 wystawców. Będziemy wśród nich, aby promować ideę zdrowego stylu życia kierowców wśród ich pracodawców.

Więcej
Truckers Life na Fb