Organizacja Pożytku Publicznego 1 procent

Aktualności

Mamy status OPP! :-)
  • 19.07.2016

23 czerwca 2016 r. otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego. To dla nas ogromna radość, ponieważ znaleźliśmy się w grupie wybranych organizacji trzeciego sektora, które prowadzą działalność społecznie użyteczną.

Status Organizacji Pożytku Publicznego to zarówno przywileje jak i obowiązki. Najważniejszym z przywilejów, jest dla nas jednak możliwość otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Dzięki temu, podatnicy sami mogą przyłączyć się do naszego projektu i wspierać grupę kierowców zawodowych. Dzięki środkom finansowym uzyskanym z 1%, każdy z Was może przyczynić się do budowy kolejnych siłowni zewnętrznych dla kierowców. Oznacza to, że każdy z Was może wpłynąć na poprawdę ich kondycji oraz bezpieczeństwa na drogach.

Posiadanie przez nas statusu OPP nakłada na nas także obowiązki sprawozdawczości, aby wszyscy zainteresowani mieli dostęp do informacji, jak gospodarowane są pieniądze przekazywane przez naszych darczyńców. Dzięki przekazaniu na rzecz fundacji 1% podatku będziemy mogli pomóc jeszcze większej liczbie kierowców.

Wszystkich zainteresowanych, którzy już teraz chcieliby pomóc kierowcom, zapraszamy do wpłacania środków na nasze konto bankowe:

Raiffeisen Bank Polska S.A.
38 1750 1309 0000 0000 2156 2033

Fundacja Truckers Life
Wysoka, ul. Brzozowa 2/9
52-200 Wrocław

 

Aktualności